30 Eylül 2016 Cuma

Happy Socks'ın Öyküsü

Şu an 70'den fazla ülkede neşeli çorapları satışta olan ve 22 ülkede direk mağazası bulunan Happy Socks'ın hikayesi çok eskilere dayanmıyor. 2008 yılında 2 İsveçli arkadaş tarafından hayata geçirilmiş. Hikayelerinde de herhangi bir enteresanlık yok. Bu kadar kısa zamanda bu kadar büyümelerinin nedeni sanırız ki hep ihmal edilen giyecek olan çorapa neşe katmaları olmuş. Ayrıca erkekleri siyah/gri/kahve düz çoraplardan kurtarmış olmaları da cabası. Mesela bu çorabı giyebilecek ruh halinde kaç erkek vardır? Bu ruh haline yılda kaç kez gelirsiniz? Bir çoraba vereceğiniz maksimum para ne kadardır? 

Bu çorap olmasa da kataloglarındaki bir çok çorabı almayı isteyeceksiniz. Ve inanın fiyatına bakmak en son aklınıza gelecek. 
14$
Bayan ve çocuk çorapları da var. Onlar belki çok ilginizi çekmeyebilir Çünkü bu tip ürünlerde çoğu üretici rengarenk ve desen desen bir kataloga sahip. Ancak bakir olan erkek kataloguna can katmaları farklılıklarını yaratan ana unsur olabilir mi? 

Sayfalarını ziyaret etmek isterseniz www.happysocks.com adresine girebilirsiniz. 45 $ ve üstü alışveriş yaparsanız ücretsiz kargo imkanı sunuyorlar. 


Türkiye'de Vakkorama'larda, Mendo's, Stonerock, Vepa's mağazalarında bulabilirsiniz. Sock em Dead Özel Üretimi


Iris Apfel Özel Üretimi 14$ 


20$

Fiyatlar, Happy Socks'ın sayfasında belirtilen fiyatlardır. Bu blog satış yapmamaktadır. Sadece bilgi amaçlıdır. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder