22 Kasım 2016 Salı

O Bir Klasik

Metal düğmesi, baklava deseni, her kombine uygun renk skalası, yün ağırlıklı yapısı, Vakko tüyoları size Burlington'ı hatırlatmıştır herhalde... Burlington Crystal Print Ankle Socks | 2016 Kreasyonu | ~55 TLEsas kökeni Kuzey Carolina olan firmanın tarihi, Spencer Love isimli genç Amerikalının 1. Dünya Savaşı'nın ardından Boston bölgesinde iş aramaya başlaması ve iş bulamayıp kendi işini kurmasına kadar gidiyor. Pamuk ağırlıklı giyim kuşam üretmekle işe başlayan Love, sonrasında kısa sürede ürün gamını da pazar payını da arttırarak bir anda dev bir yapıya dönüşüyor. 


Şu an ordu üniformasından, mobilya kumaşına, çoraptan, sağlık ürünlerine ürettiği kumaşlardan yarattığı tekstil malzemeleri ile piyasanın önde gelen firmalarından birisi olmaya devam ediyor. 2013 yılından bu yana internet sitelerini kapatmış olmaları bir handikapsa da halan her mecrada ürünlerine ulaşabiliyor olmanız muhtemel. 


Burlington'nun Türkiye'deki en büyük satıcısı olan Vakko'nun online satış sitesine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder